dane kontaktowe

TELEFON

Telefon aktywny od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00.

500 223 265

EMAIL

Wyślij do mnie wiadomość. Odpowiem najszybciej, jak to możliwe.

ADRES

Korespondencję wysyłaną pocztą tradycyjną proszę przesyłać na adres.

Seven Minds Zone

ul. Nowa 6a/11

65-339 Zielona Góra

PROFIL ZAWODOWY

Kliknij w ikonę, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o moim doświadczeniu zawodowym.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:
1. Administratorem danych osobowych przekazanych na etapie kontaktu w podmiotem jest SEVEN MINDS ZONE Maciej Zawieja, ul. Nowa 6a/11, 65-339 Zielona Góra
2. Państwa dane osobowe będą przetwarzane na podstawie Państwa zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO) polegającej na skierowaniu korespondencji do nas oraz realizacji prawnego interesu administratora (art. 6 ust. 1 lit f RODO).
3. Dostęp do danych realizowany będzie na podstawie obowiązujących przepisów prawa, w tym przez dostęp do nich podmiotów współpracujących, z którymi podpisana została umowa powierzenia przetwarzania danych co celów administracyjnych.
4. Dane osobowe przetwarzane będą w zakresie i na czas realizacji działania jakim dotyczył Państwa kontakt z nami.
5. Państwa dane mogą być przekazywane do podmiotów realizujących działania w obszarach zlecony mających na celu wsparcie funkcjonowania podmiotów m.in. IT, hosting poczty elektronicznej.
6. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu a także prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie.
7. Przysługuje Państwu również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.